Miło nam zaprosić Państwo na krótką i bezpłatną „Lekcję Dbania o Siebie”. Inicjatywa ta jest kierowana do osób, które pracują w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach. Jej celem jest zwrócenie uwagi na konieczność dbania o siebie przez osoby, które dzień po dniu intensywnie dbają o innych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w 30 minutowym spotkaniu on-line, którego treści będą koncentrować się wokół różnorodnych sposobów dbania o swoje potrzeby. Jesteśmy grupą psychologów i certyfikowanych psychoterapeutów, reprezentujących Fundację Dbania o Siebie, której celem jest budowanie więzi społecznych, wspieranie rozwoju osobistego, promowanie zdrowia psychicznego oraz zapewnienie dostępu do potrzebnych zasobów dla tych, którzy tego potrzebują. Podczas spotkania pokażemy min. krótkie techniki relaksacyjne, mindfulnesowe, które mogą wspierać w radzeniu sobie na co dzień.

Podsumowując jeśli Pani Dyrektor/Pan Dyrektor chciałby zadbać o swoich współpracowników, tak by potrafili regenerowali swoje siły serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty Fundacji Dbajmy o Siebie.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem mailowo celem ustalenia terminu spotkania.

Formularz rejestracyjny