Doradztwo psychologiczne dla kadr prowadzących zajęcia, warsztaty, obozy dla dzieci i młodzieży

140,00 800,00

Specjaliści Fundacji Dbajmy o Siebie oferują konsultacje dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Praca opiekuna, wychowawcy jest niezwykle wymagającą. Niesie ze sobą wzięcie odpowiedzialności za drugiego człowieka – dziecka, nastolatka. Osoby, które taką pracą wykonują bardzo często doświadczają wczesnego wypalenia zawodowego. Chcąc pomóc udzielamy profesjonalnych konsultacji, które mogą tą pracę ułatwić.

Wspieramy udzielając informacji o tym, jak dbać o własną motywację do pracy, bez wpadania w pułapki rutyny, przemęczenia, frustracji i wypalenia.

Osoby udzielające doradztwa mają za sobą lata doświadczeń w pracy zawodowej z dziećmi i nastolatkami. To psycholodzy oraz psychoterapeuci, którzy wiedzą jak dbać o emocje dziecka, nastolatka oraz wychowawcy.

Istnieje możliwość wykupienia pojedynczej konsultacji lub konsultacji dla całego zespołu organizacji (indywidualnej lub grupowej).

Cena:
1. Konsultacja indywidualna – 150 zł
2. Konsultacja indywidualna w pakiecie dla każdego członka organizacji: 140 zł za 1 osobę
3. Konsultacja zespołowa: 800 zł (dla 6 osobowego zespołu)