Szkolenie dla specjalistów psychoterapii uzależnień „Wprowadzenie do terapii schematów pacjentów uzależnionych chemicznie i behawioralnie”

4 000,00

Fundacja Dbajmy o Siebie zaprasza do udziału w specjalistycznym szkoleniu skierowanym do specjalistów terapii uzależnień.

Uczestnicy szkolenia poznają jedną z metod „trzeciej fali” psychoterapii poznawczo behawioralnej o udowodnionej naukowo skuteczności. Zdobędą wiedzę oraz praktyczne umiejętności w pracy z osobami z uzależnieniem z zakresu Terapii Schematów.
Zajęcia poprowadzą szkoleniowcy Fundacji Dbajmy o Siebie, która należy do grupy Akademii Motywacji i Edukacji.

Warunki udziału w szkoleniu:
Szkolenie jest kierowane do specjalistów psychoterapii uzależnień. Każdy z uczestników weźmie udział w dwóch dwudniowych zajęciach warsztatowo – wykładowych z elementami superwizji.
Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić kartę zgłoszeniową i załączyć dokument potwierdzający posiadanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień (warunek konieczny do przyjęcia zgłoszenia).
By zostać przyjętym na szkolenie należy dokonać opłaty za I zjazd szkoleniowy.

Organizacja szkolenia:
Każdy z psychoterapeutów weźmie udział w 2 dwudniowych zjazdach.
I zjazd – 15-16 wrzesień 2023r. Wprowadzenie do Terapii Schematów osób borykających się z problemem uzależnienia.
II zjazd – 13-14 październik 2023r. Wprowadzenie do terapii trybów w psychoterapii uzależnień.

Całkowity koszt szkolenia to 4 000 zł.
Płatność może być dokonana w II ratach po 2 000 zł.

Zakwaterowanie: Organizator szkolenia nie pokrywa kosztów zakwaterowania, wyżywienia, czy kosztów dojazdu.
Dodatkowe informacje: biuro@fundacjadbajmyosiebie.pl
Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Wspólna 56